GündemPolitikaTürkiye

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hep söyledim, yine söylüyorum, biz kazanınca bu ülkede kimse kaybetmeyecek

0

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CNN Türk/Kanal D Ortak Yayını’nda,  “Deprem bölgesinin belli bir bölümünü bu hafta sonunda ziyaret edeceğim. Miting düşünmüyorum, deprem bölgesinde miting benzeri toplantılar yapabiliriz.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Hep söyledim, yine söylüyorum, biz kazanınca bu ülkede kimse kaybetmeyecek. Bu, iki kere iki dört.” diye konuştu.

“Esas anketi 14 Mayıs’ta milletim yaptı, nihai anketi 28 Mayıs’ta yine milletim yapacak”

Seçim sonuçlarını değerlendiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Kaybetmenin sorumluluğunu hiçbir zaman Kılıçdaroğlu üzerine almaz. Masa arkadaşlarına laf söylemek yerine hıncını masadan alıyor.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bütün anketler iflas etti. Sahte bir anket pazarı kuruldu. Esas anketi 14 Mayıs’ta milletim yaptı, nihai anketi 28 Mayıs’ta yine milletim yapacak.” şeklinde konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan TBMM Başkanlığı seçimlerine ilişkin, “Devlet Bey’in ‘devlet’ anlayışı içerisindeki suhuletiyle süreci atlatır, başkanlık seçimlerini rahatlıkla geçirmiş oluruz.” değerlendirmesinde bulundu.

Bu bir sıcak gelişme haberidir. Kısa süre içinde güncellenecektir. Güncellemeler için sayfayı lütfen tekrar ziyaret edin.

“Hatay Halhalı zeytini” coğrafi işaret tescil belgesi aldı

Önceki Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Karadeniz Tahıl Koridoru Anlaşması 2 ay daha uzatıldı

Sonraki Haber

Şunlar da İlginizi Çekebilir

Yorumlar

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Gündem